Skalky a záhrady

Predaj zeolitu Veľkoobchodný a maloobchodný predaj ZEOLITU a Borovicovej kôry za bekonkurenčné ceny.
Objednávajte cez náš kontaktný formulár alebo telefonicky.

Vyberte si z našej ponuky Váš pomocník pri úpravách a realizácii záhrad. Je to výborný pomocník nielen ako obrubník, ale aj pri oddeľovaní trávnatých plôch od iných materiálov, ako je napríklad kôra a štrk. Viac o EKO-BRIM lište sa dočítate tu..

Jazierka

V súčasnosti sa záhradné jazierka stávajú estetickým doplnkom v našich záhradách. Rovnako ako v prírode hrá aj v záhrade voda nenahraditeľnú úlohu a vytvára harmóniu prirodzeného prostredia. Záhradné jazierka najlepšie doplnené o fontánu, prípadne kaskádu, ktorou neustále preteká voda alebo potôčik sú potom jedinečným a vyhľadávaným miestom na oddych

Naša firma ponúka realizáciu záhradných jazierok v rôznych prevedeniach, a to betónové, z rôznych druhov jazierkových folii. Do jazierok ponúkame široký sortiment vodných tráv v rôznych farbách, rastlín a lekien. Taktiež pomožeme pri výbere vhodných rybiek a rybičiek do jazierok. Plus ponúkame filtre a okysličovače na vodu.

EPDM jazierková fólia

Jazierková fólia

Jazierková fólia patrí k neoddeliteľnej súčasti pri realizácií záhradného jazierka. Je vhodná k izolácii rybníkov, požiarnych nádrží, drobných vodných rezervoárov, zavlažovacích nádrží apod. Fólia má výbornú prieťažnosť, je prispôsobivá členitosti podkladu a odolná oproti prerastaniu korienkov rastlín.Prednosti a výhody jazierkovej fólie:

  • Výborná elasticita a prieťažnosť
  • Prispôsobivosť členitosti podkladu
  • Vynikajúca odolnosť proti perforácii
  • Odolnosť proti prerastaniu korienkov rastlín
  • Jednoduchá aplikácia
  • Zdravotná a ekologická nazávadnosť
  • Funkčná spoľahlivosť a vysoká životnosť

Naša firma ponúka a dodáva široký sortiment fólií. Viac informácií o ponuke a cene nájdete v sekcii cenník.

Ondrej Kurucár tel.: +421 904 444 899, Jozef Kurucár tel.: +421 903 543 034, +421 41 4231 209
Email:
(c) 1996-2024
Loading...
Prebieha spracovanie požiadavky.