Skalky a záhrady

Predaj zeolitu Veľkoobchodný a maloobchodný predaj ZEOLITU a Borovicovej kôry za bekonkurenčné ceny.
Objednávajte cez náš kontaktný formulár alebo telefonicky.

Vyberte si z našej ponuky Váš pomocník pri úpravách a realizácii záhrad. Je to výborný pomocník nielen ako obrubník, ale aj pri oddeľovaní trávnatých plôch od iných materiálov, ako je napríklad kôra a štrk. Viac o EKO-BRIM lište sa dočítate tu..

O firme

Naša firma nie je ako ostatné veľké spoločnosti. V našej organizácii práce nenájdete nijaké pravidlá, presné pokyny ani prípadné návody, ako trestať tých, čo pravidlá porušia. Na rozdiel od ostatných firiem, v našej prevláda priateľstvo a vzájomná dôvera. Všetky problémy v našom kolektíve sa snažíme riešiť spoločne a dohodou.

Tak isto sa snažíme správať aj k zákazníkom. Ako správny „obchodníci“ sa riadime heslom: „Náš zákazník, náš pán.“ Vo všetkých ohľadoch sa snažíme splniť požiadavky objednávateľa čo najpresnejšie a čo najviac podľa jeho želaní. Nie je nič lepšie ako keď sa vám práca stane koníčkom. Najlepšou a najhrejivejšou odmenou je nám spokojný úsmev zákazníka, no majme na pamäti, že v čase krízy úsmev nestačí.

Skalky a záhrady

Doprajte si aj Vy po celodennom zhone oddych, kľud a pohodlie vo vlastnej záhrade, kde zeleň pôsobí upokojujúco a regenerácia v príjemnom prostredí je nenahraditeľná.

Záhradu na kľúč, návrh a riešenie umiestnenia jednotlivých prvkov malej architektúry – pergoly, altánku, ohniska resp. záhradného krbu, jazierka, chodníčkov, dlažieb s výberom vhodných okrasných drevín a s automatickou závlahou Vám vyhotovíme kompletne.

V prípade Vášho záujmu o naše služby, je potrebné z Vašej strany presne špecifikovať o aký rozsah prác máte záujem, či si želáte projekt sadovníckych úprav s realizáciou, rekonštrukciu záhrady, alebo výstavbu rastlinného materiálu podľa Vášho želania a pod.

Na základe Vašej požiadavky vypracujeme cenovú ponuku sadovníckych prác. Cena realizácie je závislá na rozlohe, celkovom riešení situácie záhrady a použitého stavebného a rastlinného materiálu. Presná cena sa dá určiť na základe vypracovaného projektu.

Ondrej Kurucár tel.: +421 904 444 899, Jozef Kurucár tel.: +421 903 543 034, +421 41 4231 209
Email:
(c) 1996-2024
Loading...
Prebieha spracovanie požiadavky.