Skalky a záhrady

Predaj zeolitu Veľkoobchodný a maloobchodný predaj ZEOLITU a Borovicovej kôry za bekonkurenčné ceny.
Objednávajte cez náš kontaktný formulár alebo telefonicky.

Vyberte si z našej ponuky Váš pomocník pri úpravách a realizácii záhrad. Je to výborný pomocník nielen ako obrubník, ale aj pri oddeľovaní trávnatých plôch od iných materiálov, ako je napríklad kôra a štrk. Viac o EKO-BRIM lište sa dočítate tu..

Automatické závlahy

Automatické závlahy

Závlahové systémy sú dnes súčásťou takmer všetkých novo budovaných športových plôch, verejných parkov i soukromých záhrad. Výhodou automatického zavlažovacieho systému je úspora vody a času, rovnomerné pokrytie plochy a jednoduché ovládanie.

Závlahový systém na záhrade ušetrí veľa času a úsilia. Moderné systémy sa skládjú z ovládacej jednotky, podzemného potrubia a postrekovačov. Ovládacia jednotka sa o celý priebeh závlahy postará za Vás. Dalšou dôležitou současťou závlahového systému je zrážkové čidlo, ktoré pri alebo po daždi systém dočasne vypne.

Prečo sú automatické závlahy vhodné pre Vašu záhradu:

  • šetria Váš čas a energiu - Kompletne automatický závlahový systém eliminuje ťažkostí so zalievaním a všetko to urobí automaticky. Urobia všetko za Vás a pre Vás
  • šetria Vašu peňaženku - Automatický závlahový systém skutočne spotrebuje menej vody ako ručné zalievanie. Sú špeciálne navrhnuté tak, aby čo najefektívnejšie využívali tej najcennejší zdroj na tento planéte - vodu
  • šetria rastliny - Môžete sa spoľahnúť že automatický závlahový systém dodá presné množstvo životodarnej vody vždy presne tam a presne vtedy, keď je to potrebné.
  • chránia Vaše investície - Odborne nainštalovaný závlahový systém je jednou z najlepších investícií, ktoré môžete pre Vašu záhradu urobiť.
Ondrej Kurucár tel.: +421 904 444 899, Jozef Kurucár tel.: +421 903 543 034, +421 41 4231 209
Email:
(c) 1996-2024
Loading...
Prebieha spracovanie požiadavky.